Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Italia-Spanja, me këto 11-she përballë njëra-tjetrës

Italia-Spanja, me këto 11-she përballë njëra-tjetrës


6 July, 2021 @19:35

Publikohen 11-shet startuese të Italisë dhe Spanjës, në kuadër të ndeshjes së parë gjysmëfinale në EURO 2020.

ITALIA: Donnarumma; Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Emerson; Barella, Jorginho, Verratti; Chiesa, Immobile, Insigne.

SPANJA: Unai Simón; Azpilicueta, Laporte, Eric García, Jordi Alba; Koke, Busquets, Pedri; Dani Olmo, Ferrán Torres, Oyarzabal.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani