Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Izraeli-Shqipëria, 11-shet zyrtare

Izraeli-Shqipëria, 11-shet zyrtare


24 September, 2022 @19:20

Kanë dalë 11-shet zyrtare të Izraelit dhe Shqipërisë, para ndeshjes vendimtare për kuqezinjtë, ku kërkohet vetëm fitorja.

IZRAELI: Glazer; Vitor, Goldberg, Leidner, Dass; Lavl, Karzev, Kanlchowsky; Haziza, Abada, Weissman.

SHQIPËRIA: (4-3-1-2) Strakosha; Ajeti, Ismajli, Hysaj, Balliu; Gjasula, Abrashi, Laci; Asllani; Broja, Cikalleshi.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve