Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GOLI

Jetmir Topalli i shënon dy herë Fenerbahçes

Jetmir Topalli i shënon dy herë Fenerbahçes


30 October, 2022 @19:22

Derisa ndeshja ende po luhet, futbollisti kosovar ka shënuar gol për ekipin e tij Istanbulspor ndaj Fenerbahçes për të bërë rezultatin 1-2, derisa aktualisht Fenerbahçe po avancon.

Topalli ka shfrytëzuar mirë një gabim të mbrojtjes së ekipit të Fenerbahçes për të kaluar edhe portierin dhe për të shënuar.

Në ndërkohë Topalli ka shënuar përsëri, për rezultatin 2-3, duke shtuar kuotën e golave të tij, për ta mbajtur ekipin në lojë.


 
Të gjitha lajmet nga International