Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JUVENTUS

Juve prezanton fanellën e re për stinorin 2021/22

Juve prezanton fanellën e re për stinorin 2021/22


18 May, 2021 @18:19

Skuadra e Juventusit ka prezentuar fanellën e re që do ta ketë në ndeshjet si vendase për stinorin 2021/22.

Fanella e re ka pamjen e formës standarde me vijat bardhë e zi, e prodhuar nga kompania e njohur Adidas.

Fanella e prezentuar ka dalur në shitja nga dita e sotme me çmimin prej 90 euro.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A