Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A

Juventus dhe Dybala vazhdojnë bisedimet për kontratën e re

Foto: Paulo Dybala

Juventus dhe Dybala vazhdojnë bisedimet për kontratën e re


23 February, 2021 @18:12

Juventus është duke biseduar me argjentinasin Paulo Dybala rreth vazhdimit të kontratës, shkruan Goal.

Drejtori i Juves e ka konfirmuar se bisedimet me agjentin dhe lojtarin po vazhdojnë, për t’u arritur një marrëveshje e re.

Dybala disa herë është përfolur se mund të largohet, me Juven që dëshiron t’i ofrojë kontratë para se ai të mbetet lojtar i lirë në vitin 2022.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A