Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Kampionja e Kosovës, kualifikohet në 1/8 e finales

Kampionja e Kosovës, kualifikohet në 1/8 e finales


17 December, 2020 @15:54

Kampionja e Kosovës, Drita, duke e mposhtur Trepçën me rezultat 2-1 është kualifikuar në 1/8 e finales së Kupës së Kosovës.

Golat për Dritën erdhën nga A.Krasniqi (20’) dhe B.Haxhimusa (65’).

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

Kundërshtari i ardhshëm i Dritës në 1/8 e finales së Kupës së Kosovës do të caktohet pas shortit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga