Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e DYTË

KEK-u lehtë kundër Bashkimit

KEK-u lehtë kundër Bashkimit


6 March, 2022 @20:23

KEK-u ka arritur një fitore të rëndësishme në Ligën e Dytë, duke e mposhtur Bashkimin me rezultat 3-0.

Golat për KEK-un erdhën nga Adonis Përvetica 32’, Gëzim Berisha 58’ dhe Rion Rushiti 65’.

TABELA AKTUALE

KEK-u me 30 pikë ngritet në pozitën e katërt në Ligën e Dytë, derisa Bashkimi me 11 pikë gjendet në pozitë e 14.


LIGA e DYTË

Lorik Dobratiqi ngrit Shkëndijën në pozitën e dytë

FFK Liga e Dytë

Lorik Dobratiqi ngrit Shkëndijën në pozitën e dytë

06/03/22 @ 20:16

LILLE 4-0 CLERMONT

Edon Zhegrova shënon golin e parë në Ligue 1

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Zhegrova shënon golin e parë në Ligue 1

06/03/22 @ 19:37

DRENICA - DRITA

Shtyhet ndeshja Drenica - Drita

FFK Superliga

Shtyhet ndeshja Drenica - Drita

06/03/22 @ 12:56

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Llapi

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Ballkani - Llapi

06/03/22 @ 12:36

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Drita

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drenica - Drita

06/03/22 @ 12:25

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ulpiana

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ulpiana

06/03/22 @ 12:16

LIGA e DYTË

Dardania triumfon ndaj Lepencit

FFK Liga e Dytë

Dardania triumfon ndaj Lepencit

06/03/22 @ 20:27

LIGA e DYTË

Lorik Dobratiqi ngrit Shkëndijën në pozitën e dytë

FFK Liga e Dytë

Lorik Dobratiqi ngrit Shkëndijën në pozitën e dytë

06/03/22 @ 20:16

RILINDJA - RILINDJA 1974

Granit Kelmendi bëhet hero i ndeshjes, Rilindja 1974 vazhdon kryesimin

FFK Liga e Dytë

Granit Kelmendi bëhet hero i ndeshjes, Rilindja 1974 vazhdon kryesimin

04/03/22 @ 21:05

GJAKOVA - MINATORI

Gjakova deklason Minatorin, Rrustemaj shënon 5 gola

FFK Liga e Dytë

Gjakova deklason Minatorin, Rrustemaj shënon 5 gola

04/03/22 @ 20:47

VJOSA 2-1 DARDANIA

Livoreka e Gashi për fitore, Vjosa në krye

FFK Liga e Dytë

Livoreka e Gashi për fitore, Vjosa në krye

31/10/21 @ 18:27

LIGA e DYTË

Prizreni-Behari, ndërpritet ndeshja në minutën e 17’

FFK Liga e Dytë

Prizreni-Behari, ndërpritet ndeshja në minutën e 17’

01/10/21 @ 22:40

LIGA e DYTË

Dardanët deklasojnë KEK-un, shkaktojnë humbjen e parë

FFK Liga e Dytë

Dardanët deklasojnë KEK-un, shkaktojnë humbjen e parë

01/10/21 @ 22:01

LIGA e DYTË

Kosova VR fiton pas 3 xhirove, hattrick nga Shkëlzen Miftari

FFK Liga e Dytë

Kosova VR fiton pas 3 xhirove, hattrick nga Shkëlzen Miftari

01/10/21 @ 21:43

LIGA e DYTË

Behari regjistron fitoren e parë, ngritet në tabelë

FFK Liga e Dytë

Behari regjistron fitoren e parë, ngritet në tabelë

25/09/21 @ 21:45

KEK-u - PRIZRENI

KEK-u lëshon pikë përë herë të parë

FFK Liga e Dytë

KEK-u lëshon pikë përë herë të parë

25/09/21 @ 21:38


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë