Të gjitha lajmet

KF VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi emëron kryesinë e re

KF Vëllaznimi emëron kryesinë e re


20 January, 2021 @19:26

Para fillimit të sezonit pranveror të Ligës së Parë, KF Vëllaznimi ka njoftuar opinionin me kryesinë e re të klubit.

Te skuadra seniore, kryetrajner do të jetë Haxhi Kurhasku, ndihmëstrajner Luan Tabaku, kurse trajner i portierëve, Dahim Xhepa.

Drejtor sportiv i skuadrës do të jetë ish-futbollisti Kreshnik Komoni, ndërsa në bordin drejtues do të jenë edhe Astrit Lloqani (sekretar), Besnik Gojani (menaxher), Bujar Guta (përfaqësues i bordit) dhe Edi Luzha (administrator).

TABELA AKTUALE

Më tutje në postim, skuadra gjakovare njoftoi edhe për bordet e juniorëve dhe akademisë “Naim Kryeziu”.

Stafi i juniorëve përbehet nga Valon Kasapi (kryetrajner), Taulant Morina (ndihmëstrajner) dhe Elvin Xërxa (përfaqësues), kurse akademia koordinator ka Blerim Mulën, e trajnerë janë Arsim Gojani, Arbër Zhubi dhe Enes Mula.


MOTI NDËRPREN NDESHJEN

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

26/01/21 @ 14:09

TRANSFER

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

FFK Liga e parë/Transfere

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

26/01/21 @ 12:21

ANTALYA - PËRGATITJET

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

FFK Liga e parë/International

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

25/01/21 @ 18:56

TRANSFER

Shabani transferohet te KEK-u

FFK Liga e parë/Transfere

Shabani transferohet te KEK-u

25/01/21 @ 15:07

A&N

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

FFK Liga e parë

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

24/01/21 @ 23:45

MIQËSORE

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

FFK Liga e parë

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

23/01/21 @ 16:48

GJAKOVË

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

FFK Liga e parë

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

22/01/21 @ 20:18

FAZA PËRGATITORE

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

FFK Liga e parë

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

22/01/21 @ 18:37

TRANSFER SHOW

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

FFK Liga e parë/Transfere

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

21/01/21 @ 22:55

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

21/01/21 @ 19:27


Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë