Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KAMENICË

Kika nis stërvijet për vazhdim të stinorit

Kika nis stërvijet për vazhdim të stinorit


10 January, 2022 @14:05

Skuadra e Kikës së Hogoshtit të Kamenicës, ka bërë të ditur sot se ka nisur përgatitjet për vazhdimin e stinorit.

Ekipi në fjalë ka mbajtur seancën e parë stërvitore të vitit 2022, ndërsa mëton që të mbijetojë në Ligë të Parë, Grupi B, ku garon.

Kika përndryshe ka mbledhë 15 pikë në pjesën e parë të stinorit nga 14 ndeshje të zhvilluara, ndërsa pozita e fundit në renditje ka 5 pikë më pak.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë