Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA

Klinsmann në bisedime me Anglinë

REUTERS/Arkiv

Klinsmann në bisedime me Anglinë


9 July, 2016 @18:10

Përzgjedhësi i përfaqësueses së SHBA-ve, Jurgen Klinsmann, është në bisedime me Federatën e Futbollit të Anglisë (FA) për të marrë drejtimin e përfaqësueses së ‘tre luanëve’ ka bërë të ditur goal.com sot.

Sipas portalit në fjalë, bisedimet kanë nisur këtë fundjavë, ndërsa këtë e ka konfirmuar drejtori i reprezentacionit të Gjermanisë dhe shoku i ngushtë i Klinsmannit, Oliver Bierhoff.

Në kualifikimet për Botërorin Rusia 2018 që fillojnë në shtator, Anglia është në Grupin F me rivalë si Sllovakia, Skocia, Sllovenia, Lituania dhe Malta.

Roy Hodgson kishte dhënë dorëheqje nga posti i përzgjedhësit pas eliminimit befasues nga Islanda në EURO 2016.


MBROJTËSI I RI

Llapi merr mbrojtësin maqedon

FFK Superliga/Transfere

Llapi merr mbrojtësin maqedon

09/07/16 @ 15:19

LICENCA A

Shtohen trajnerë me licencë A të UEFA-së

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Shtohen trajnerë me licencë A të UEFA-së

09/07/16 @ 14:48

TRANSFER

Drenica merr mbrojtësin e Trepçës

FFK Superliga/Transfere

Drenica merr mbrojtësin e Trepçës

09/07/16 @ 13:08

I LIRË

Zabërgja, largohet pa debutuar nga Hajvalia

FFK Superliga/Transfere

Zabërgja, largohet pa debutuar nga Hajvalia

09/07/16 @ 12:55

TRANSFER

Bujar Idrizi kthehet te Llapi

FFK Superliga

Bujar Idrizi kthehet te Llapi

09/07/16 @ 12:34

TALENTI

Manaj te Pescara

Serie A/Transfere

Manaj te Pescara

09/07/16 @ 11:39

TALENTI

Talenti prizrenas në prova te skuadra e Bundesligës

FFK Superliga/Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Talenti prizrenas në prova te skuadra e Bundesligës

08/07/16 @ 20:58

TRANSFER

Edhe Lorik Arifi i Hajvalisë

Kombëtarja/Transfere

Edhe Lorik Arifi i Hajvalisë

08/07/16 @ 20:22

TRANSFER

Trepça ‘89 realizon transferin e parë

FFK Superliga/Transfere

Trepça ‘89 realizon transferin e parë

08/07/16 @ 20:03

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018