Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

INTER

Kolarov vazhdon kontratën me Interin

Foto: Uno Official

Kolarov vazhdon kontratën me Interin


6 July, 2021 @18:50

Aleksandar Kolarov, ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me Interin.

Mbrojtësi serb arriti marrëveshje një vjeçare me zbritje të pagës vetëm e vetëm që të jetë pjesë e skuadrës së Inter.

Kolarov do të qëndroj tek Inter-i i Milano-s deri më 30 qershor 2022.

Vlen të theksohet së mbrojtësi serb kishte luajtur vetëm 5 ndeshje sezonën e kaluar, kjo si rezultat i lëndimeve si dhe zgjedhjeve të Conte për ta lënë në stol atë.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A