Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LEEDS UNITED

Kontratë e re për Patrick Bamford

Kontratë e re për Patrick Bamford


19 August, 2021 @18:21

Kontratë e re për Patrick Bamford te Leeds United.

Sulmuesi anglez sot nënshkroi zyrtarisht kontratë të re 5-vjeçare me skuadrën e Leedsit, pjesë e të cilës është që nga korriku i vitit 2018.

Lojtari i pazëvendësueshëm në skuadrën e Bielsas që nga ardhja e tij në Leeds ka zhvilluar gjithsej 111 paraqitje, gjatë të cilave ka shënuar 43 gola, e këto shifra do të rriten në vitet në vazhdim, me 27-vjeçarin që duket i kënaqur me qëndrimin e tij te kjo skuadër.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League