Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GOL I BUKUR NGA KORENICA

Korenica shënon golin e parë për Manisën, por ekipi eliminohet nga Kupa

Korenica shënon golin e parë për Manisën, por ekipi eliminohet nga Kupa


18 January, 2024 @22:41

Futbollisti i Kosovës, Meriton Korenica ka shënuar golin e parë për ekipin e tij Manisa sot, në përballje ndaj Trabzonit në kuadër të Kupës së Turqisë. Korenica ka shënuar gol të bukur nga gjuajtja e lirë për të barazuar rezultatin 1-1, por në fund, ekipi i tij është mposhtur 3-1. Jetmir Topalli gjithashtu ka qenë në formacionin startues të Manisës sonte.


 
Të gjitha lajmet nga International