Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA - GREQIA

Kosova - Greqia, 11-shet startuese

Kosova - Greqia, 11-shet startuese


5 June, 2022 @19:53

Pas fitores ndaj Qipros, sonte Kosova ndeshjen e dytë të Ligës së Kombeve e luan në Prishtinë me fillim nga ora 20:45 ndaj Greqisë.

11-SHET STARTUESE:

KOSOVA: Muric; Aliti, Kryeziu, Rrahmani, Kastrati; Loshaj, Fazliji; Rashica, Zeneli, Zhegrova; Muriqi.

GREQIA: Vlachodimos; Baldock, Mavropanos, Hatzidiakos, Tsimikas; Bakasetas, Kourbelis, Mantalos; Limnios, Glakoumakis, Masouras.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve