Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA - QIPRO

Kosova - Qipro, 11-shet startuese

Kosova - Qipro, 11-shet startuese


27 September, 2022 @19:00

Me fillim nga ora 20:45, Kosova sonte luan ndaj Qipros në ndeshjen e fundit të këtij edicioni të Ligës së Kombeve.

Të drejtuarit nga Giresse duhet ta shmangin humbjen, në mënyrë që të mos bien në Ligën D.

Formacioni startues i Kosovës: Ujkani, Hadergjonaj, Fazliji, Rrahmani, Rrudhani, Dresevic, Muslija, Celina, Zeneli, Rashani, Muriqi.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve