Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Kroacia - Republika Çeke, notat e lojtarëve

Foto: UEFA

Kroacia - Republika Çeke, notat e lojtarëve


18 June, 2021 @20:11

Pas ndeshjes mes Kroacisë dhe Republikës Çeke, e cila u mbyll 1-1, Eurosport ka vendosur nota për lojtarët bazuar në paraqitjet e tyre.

Eurosport lojtarët e kësaj ndeshjeje i ka notuar kështu:

Kroacia: Livakovic 6, Vrsaljko 6, Lovren 5, Vida 6, Gvardiol 7, Modric 7, Kovacic 6, Perisic 7, Kramaric 7, Brekalo 6, Rebic 5. Zëvendësuesit: Vlasic 5, Ivanusec 5, Brozovic (pa notë), Petkovic 6.

Republika Çeke: Vaclik 6, Boril 6, Celustka 7, Kalas 7, Coufal 7, Soucek 7, Holes 6, Jankto 6, Darida 6, Masopust 6, Schick 7. Zëvendësuesit: Kral 5, Hlozek 5, Barak (pa notë), Sevcik 5, Krmencik 5.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani