Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Kupa e Kosovës, rezultatet e ditës

Kupa e Kosovës, rezultatet e ditës


4 February, 2023 @15:45

Sot në kuadër të Kupës së Kosovës në futboll u luajtën 4 ndeshje, të gjitha të vlefshme për 1/8 e finales së kësaj gare.

Ndeshjet prodhuan këto rezultate:

Ballkani 2-0 A&N
Feronikeli 1-0 Trepça ‘89
Flamurtari 1-1 (3-4)* Vushtrria (pas penalltive)*
Liria 2-3 Llapi

SKEMA E KUPËS

Kështu, Ballkani, Llapi, Feronikeli dhe Vushtrria kalojnë në çerekfinale të Kupës.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës