Të gjitha lajmet

BARCELONA

Lajme të mira nga Barcelona, rikthehet Messi

Lajme të mira nga Barcelona, rikthehet Messi

16 September, 2019 @15:14

Lajme të mira vijnë nga Barcelona.

Leo Messi tashmë është rikuperuar plotësisht dhe është ftuar në skuadër për ndeshjen që Barcelona e luan nesër ndaj Dortmundit.

Lideri i pakontestueshëm i skuadrës ende nuk e ka zhvilluar asnjë ndeshje me Barcelonën sivjet për shkak të lëndimit, ndërsa për herë të parë ai pritet të luajë nesër mbrëma me fillim nga ora 21:00 në “Signal Iduna Park”.

Të ftuarit për ndeshjen ndaj Dortmundit:

POTY

Van Dijk, më i miri i vitit 2019

29 August, 2019 @19:18

Virgil Van Dijk është shpallur lojtari më i mirë i vitit 2019 në kategorinë e meshkujve. Qendërmbrojtësi i Liverpoolit në…

UCL DRAW 19/20

Shorti i Champions 19/20

29 August, 2019 @18:19

Në këto çaste po tërhiqet shorti i Champions League. Freskojeni faqen çdo moment për të parë se cilat ekipe po…

CHAMPIONS LEAGUE

Champions League, kompletohen vazot

28 August, 2019 @23:25

Pas ndeshjeve të Play Off-it të luajtura mbrëmë e sonte, tashmë janë kuptuar të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në edicionin e…

KREJT RAJONI NË CHAMPIONS

Dinamo, Olympiacos e Zvezda sigurojnë Ligën e Kampionëve

27 August, 2019 @23:15

Tre ekipe të rajonit duke dalë më të mira në dy ndeshjet e PlayOffit të Ligës së Kampionëve, ndaj kundërshtarëve…

UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i Champions Leagues, KFF Mitrovica kupton kundërshtarin

16 August, 2019 @14:12

Pas suksesit historik në Champions League në kategorinë e femrave, sot KFF Mitrovica ka kuptuar kundërshtarin e saj të ardhshëm…

Të gjitha lajmet nga Champions League