Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Lëndohet João Félix

Foto:Google

Lëndohet João Félix


31 March, 2021 @11:11

João Félix u desh të zëvendësohej kundër Luksemburgut në minutën e 41-të pas problemeve në kyçin e këmbës.

Lojtari i Atlético startoi për herë të parë për kombëtaren këtë muaj, pasi kishte luajtur 15 minuta kundër Azerbajxhanit dhe gjashtë kundër Serbisë.

Portugezi do të kthehet në Madrid për më shumë teste mjekësore para kthimit të La Ligës, ku Atlico luan këtë të diele kundër Sevilla.

Félix është pjesë shumë e rëndësishme në luftën e Atlético për titullin e kampionatit, me dhjetë ndeshje për të luajtur.

Atlético Madrid kanë një avantazh me katër pikë ndaj Barcelonës dhe gjashtë ndaj Real Madrid.


GJIBRALTARI - HOLANDA

Holandës në pjesën e dytë i kujtohet forca

Kualifikimet për Botëror

Holandës në pjesën e dytë i kujtohet forca

30/03/21 @ 23:02

TURQIA 3-3 LETONIA

Letonia merr pikën e parë, befason Turqinë në formë

Kualifikimet për Botëror/International

Letonia merr pikën e parë, befason Turqinë në formë

30/03/21 @ 22:57

BELGJIKA - BJELORUSIA

8elgjika demolon Bjellorusinë

Kualifikimet për Botëror

8elgjika demolon Bjellorusinë

30/03/21 @ 22:48

STËRVTITJA E FUNDIT

Të gatshëm për Spanjën

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Të gatshëm për Spanjën

30/03/21 @ 22:22

SOUTH AMERICA

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

Kualifikimet për Botëror/International

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

09/06/21 @ 09:00

SOUTH AMERICA

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

Kualifikimet për Botëror/International

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

09/06/21 @ 08:49

MEDIA

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

16/04/21 @ 12:05

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

Kualifikimet për Botëror/Serie A/International

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

10/04/21 @ 13:53

FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/International

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

01/04/21 @ 21:21

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

PLAYER RATINGS: ESP - KOS

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

31/03/21 @ 23:05

GJERMANIA - MAQEDONIA VERIORE

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

Kualifikimet për Botëror

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

31/03/21 @ 23:05


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror