Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJIBRALTARI - HOLANDA

Holandës në pjesën e dytë i kujtohet forca

Holandës në pjesën e dytë i kujtohet forca


30 March, 2021 @23:02

Përfaqësuesja e Holandës e mposhti Gjibraltarin me rezultat 0-7.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat 0-1 për Holandën, që shënoi Steven Berghuis 41’.

Ndërsa në pjesën e dytë, Holanda ishte e pakapshme. Së pari shënoi Luuk de Jong në minutën e 55’, më pas për 3 minuta erdhën golat nga memphis Depay 61’, Georginio Wijnaldum 62’ dhe Donyel Malen 64’, në minutën e 85’ shënoi Donny van de Beek golin e gjashtë, kurse Depay shënoi golin e dytë personal dhe të shtatin për Holandën në minutën e 88’.

GRUPET E KUALIFIKIMEVE “KATAR 2022”

Holanda me 2 fitore e 1 humbje gjendet në pozitën e dytë në Grupin G me 6 pikë, kurse Gjibraltari në pozitën e fundit me 0 pikë.


TURQIA 3-3 LETONIA

Letonia merr pikën e parë, befason Turqinë në formë

Kualifikimet për Botëror/International

Letonia merr pikën e parë, befason Turqinë në formë

30/03/21 @ 22:57

BELGJIKA - BJELORUSIA

8elgjika demolon Bjellorusinë

Kualifikimet për Botëror

8elgjika demolon Bjellorusinë

30/03/21 @ 22:48

STËRVTITJA E FUNDIT

Të gatshëm për Spanjën

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Të gatshëm për Spanjën

30/03/21 @ 22:22

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (26)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (26)

30/03/21 @ 20:57

NGA KONFERENCA

Reja pa eksperimente në ndeshjen e nesërme

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Reja pa eksperimente në ndeshjen e nesërme

30/03/21 @ 20:44

NGA KONFERENCA

Hysaj: Duhet të jemi më të përqendruar se ndaj Anglisë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Hysaj: Duhet të jemi më të përqendruar se ndaj Anglisë

30/03/21 @ 20:36

SOUTH AMERICA

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

Kualifikimet për Botëror/International

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

09/06/21 @ 09:00

SOUTH AMERICA

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

Kualifikimet për Botëror/International

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

09/06/21 @ 08:49

MEDIA

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FSHF me premi disa milionëshe për kualifikim

16/04/21 @ 12:05

KUALIFIKIMET PËR BOTËROR

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

Kualifikimet për Botëror/Serie A/International

Infektohet me COVID-19, legjenda e Romës në spital

10/04/21 @ 13:53

FIFA RANKING

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria s’lëviz në renditjen mujore të prillit

07/04/21 @ 16:02

FIFA RANKING

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova bie në renditjen mujore të FIFA-së

07/04/21 @ 15:58

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/International

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

01/04/21 @ 21:21

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

PLAYER RATINGS: ESP - KOS

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

31/03/21 @ 23:05

GJERMANIA - MAQEDONIA VERIORE

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

Kualifikimet për Botëror

Befasi e dorës së parë: Maqedonia Veriore fiton si mysafire ndaj Gjermanisë

31/03/21 @ 23:05


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror