Të gjitha lajmet

LIRIA

Liria prezenton 6 përforcimet

Liria prezenton 6 përforcimet


13 January, 2021 @14:45

Skuadra e Lirisë, para pak çastesh, zyrtarizoi futbollistët, Armend Rugji, Roni Gashi, Liridon Fetahaj, Martin Kovachev, Miljan Vlaisavljevic dhe Borislav Bladzhiyski.

Treshja Rugji, Gashi dhe Fetahaj, erdhën nga Ballkani, derisa nuk do të jetë aventura e parë për ta te Liria, pasi që janë djelmosha që kanë nisur futbollin te ekipi prizrenas.

Kovachev luan në pozitën e qendërmbrojtësit, Vlaisavljevic është mesfushor krahu dhe sulmues, kurse Bladzhiyski luan në pozitën e mesfushorit.

Liria gjithashtu ka bërë të ditur se do të përforcohen me një sulmues dhe një mbrojtës në ditët në vijim.

TABELA AKTUALE

Liria nga fundi i muajit udhëton në Durrës, për fazën përgatitore.


MIQËSORE

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

FFK Liga e parë

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

23/01/21 @ 16:48

GJAKOVË

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

FFK Liga e parë

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

22/01/21 @ 20:18

FAZA PËRGATITORE

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

FFK Liga e parë

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

22/01/21 @ 18:37

TRANSFER SHOW

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

FFK Liga e parë/Transfere

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

21/01/21 @ 22:55

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

21/01/21 @ 19:27

MIQËSORE

A&N dhe KEK-u ndahen me barazim

FFK Liga e parë

A&N dhe KEK-u ndahen me barazim

21/01/21 @ 15:32

TRANSFER

Vëllaznimi zyrtarizon mesfushorin e ri

FFK Liga e parë/Transfere

Vëllaznimi zyrtarizon mesfushorin e ri

21/01/21 @ 12:19

KF VËLLAZNIMI

KF Vëllaznimi emëron kryesinë e re

FFK Liga e parë

KF Vëllaznimi emëron kryesinë e re

20/01/21 @ 19:26

FAZA PËRGATITORE

Kika nis përgatitjet me synim për Superligë

FFK Liga e parë

Kika nis përgatitjet me synim për Superligë

20/01/21 @ 17:39

MIQËSORE

Malisheva mposhtë bindshëm 2 Korrikun në miqësore

FFK Liga e parë

Malisheva mposhtë bindshëm 2 Korrikun në miqësore

20/01/21 @ 17:33


Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë