Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Liria-Vushtrria, 11-shet startuese

Liria-Vushtrria, 11-shet startuese


21 May, 2022 @14:41

Pak para ndeshjes janë bërë publike edhe formacionet zyrtare startuese për ndeshjen e barazhit ndërmjet Lirisë dhe Vushtrrisë.

Kështu, trajneri Granit Begolli dhe Samuel Nikaj, përkatësisht, kanë publikuar këto 11-she për ndeshjen vendimtare për ta këtë sezon.

LIRIA XI: Daylan Hawes; Visar Berisha, Rroni Gashi, Viktor Kuka, Ermal Vitija; Diellor Beseni, Donart Sheqerolli, Fitim Susuri, Altin Aliu, Liridon Fetahaj; Astrit Berisha.

GJYQTARËT E NDESHJES

VUSHTRRIA XI: Petrit Tahiri; Edon Pasoma, Ismet Caka, Etrit Halimi, Vigan Rexhaj; Bashkim Shala, Dior Zabërgja, Taulant Avdyli, Daut Maxhuni; Uendi Vecaj dhe Labinot Osmani.

LIVESCORE I NDESHJES


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë