Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DINAMO ZAGREB - TOTTENHAM

Lirim Kastrati, rezervë ndaj Tottenhamit

Lirim Kastrati, rezervë ndaj Tottenhamit


18 March, 2021 @17:58

Pas humbjes 2-0 në Londër, sonte Dinamo Zagrebi do ta kërkojë befasinë ndaj Tottenhamit në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Europa League.

Lirim Kastrati, sulmuesi kosovar, është në bankën rezervë te Dinamo sonte.

11-SHET STARTUESE:

Dinamo Zagreb XI: Livakovic; Ristovski, Lauritsen, Theophile-Catherine, Franjic; Majer, Jakic, Ademi; Ivanusec, Orsic; Petkovic.

Tottenham XI: Lloris; Aurier, Sánchez, Dier, Davies; Sissoko, Winks; Lamela, Alli, Lucas Moura; Kane.


 
Të gjitha lajmet nga Europa League