Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHTIME

Livoreka dhe Tërshana vazhdojnë me Vjosën

Livoreka dhe Tërshana vazhdojnë me Vjosën


22 June, 2022 @5:47

Dyshja, ndër më të dalluarit dhe më meritorët që ekipi i Vjosës arriti të sigurojë Ligën e Parë këtë stinor nga Liga e Dytë, kanë vazhduar marrëveshjet me ekipin nga Shtimja.

Përparim Livoreka, sulmues me përvojë nga Superliga dikur, ka vazhduar edhe për një stinor me ekipin e Vjosës, që drejtohet nga Erdin Hashani.

Njëjtë, edhe Qerim Tërshana ka vazhduar me klubin shtimjan, ndërsa nga klubi janë cilësuar si lojtar që i japin stabilitet lojës së ekipit.

Sipas logjikës së deritashme të FFK-së, Vjosa pritet të jetë pjesë e Ligës së Parë, Grupi B.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë