Të gjitha lajmet

KOSOVA U19

Llapi dominon listën e Kosovës U19

Llapi dominon listën e Kosovës U19

28 January, 2020 @18:30

Ramiz Krasniqi, përzgjedhësi i Kosovë U19, do të mbajë grumbullimin e radhës me futbollistët vendor të gjeneratës 2003.

Stërvitjet do të mbahen nesër dhe pasnesër (më 29 dhe 30 janar) në fushën e KF 2 Korrikut në Prishtinë, me fillim nga ora 12:00.

Lista e futbollistëve të ftuar:

Artim Kutleshi (KF Llapi)
Leonard Bllacaku (KF Kosova)
Januz Miftari (KF Trepça ‘89)
Alket Bajrami (KF Llapi)
Andi Salihu (FC Prishtina)
Valon Pllana (FC Prishtina)
Redon Syla (FC Prishtina)
Selim Halabaku (SC Gjilani)
Fatlum Leka (SC Gjilani)
Ardian Hasani (KF Trepça ‘89)
Granit Shabani (KF Llapi)
Festim Haxhiu (KF Llapi)
Edvin Qeshko (SHF Lushta)
Fatjon Bunjalu (SHF Lushta)
Dren Nura (KF Flamurtari)
Ilija Ivic (KF Flamurtari)
Diar Halili (KF 2 Koriku)
Lorik Rexhepi (KF 2 Koriku)
Ledon Krasniqi (KF 2 Koriku)
Marin Reka (SHF Kurda)
Diart Geci (SHF Kurda)
Granit Latifi (SHF Kurda)
Art Sherifi (SHF Besëlidhja)
Jon Shehu (SHF Besëlidhja)

FUTBOLLISTI I RADHËS TE DINAMO E ZAGREBIT

Sa i kushtoi Lirim Kastrati Dinamos?!

Foto: gnkdinamo.hr

17 February, 2020 @19:10

Mediat kroate pas zyrtarizimit të transferit të Lirim Kastratit në drejtim të Dinamo Zagrebit kanë zbuluar shumë e transferit të…

TURNE MIQËSOR PËR FUTBOLLISTET/ËT

Vajzat e djemtë U19 të Kosovës, për Pavarësi në Itali

Foto: FFK

16 February, 2020 @16:42

Dy ekipet kombëtare të Kosovës U19 në konkurrencën e meshkujve dhe Kombëtarja e femrave janë ftuar në turnetë që do…

FFK

Projekt i ri për futbollin e femrave

Fotot: FFK

14 February, 2020 @14:22

Federata e Futbollit e Kosovës do të nisë me projektin e ri për zhvillimin e futbollit të femrave, në kuadër…

REIMS

Arbër Zeneli i gatshëm ndaj St Etiennit

TOPSPORTI/ A. P.

10 February, 2020 @19:55

Futbollisti më i mirë i Kosovës për vitin 2018, Arbër Zeneli, do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës…

KROACI

Hap i madh për Lirim Kastratin, transferohet te gjigandi kroat

9 February, 2020 @12:06

Një hap i madh për Lirim Kastratin! Sulmuesi nga Hogoshti raportohet ta ketë kompletuar transferimin e tij te Dinamo i…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja