Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Llapi finalen e Kupës e feston me iftar

Llapi finalen e Kupës e feston me iftar


21 April, 2021 @20:24

Lojtarët e Llapit, së bashku me shtabin teknik dhe drejtuesit e klubit, sot kanë bërë iftar së bashku pasi u kualifikuan në finale të Kupës së Kosovës.

Iftari për ekipin llapjan u shtrua në njërin prej sponzorëve të klubit.

Llapi kualifikimin në finale të Kupës e arriti pasi e mposhti Prishtinën në gjysmëfinale.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës