Të gjitha lajmet

LLAPI

Llapi forcon mbrojtjen me kapitenin e laçjanëve

FOTO/ Llapi

Llapi forcon mbrojtjen me kapitenin e laçjanëve

29 July, 2020 @15:03

Skuadra më aktive deri më tani në afatin kalimtar, Llapi, ka zyrtarizuar edhe përforcimin e dytë.

Eglantin Gjoni ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me skuadrën nga Podujeva. Ai luan në pozitën e qendërmbrojtësi dhe është 27 vjeçar.

Gjoni së fundi ishte pjesë e skuadrë së Laçit në Kategorinë Superiore dhe ishte kapiteni i skuadrës.

FINALJA E KUPËS

Thaqi: Nëse s’fitojmë, sezon i dështuar

29 July, 2020 @11:59

Një prej futbollistëve të Prishtinës që folën për Supersport para ndeshjes finale ishte edhe Armend Thaqi, mbrojtësi i djathtë. “Duhet…

FINALJA E KUPËS

Dallku: Shpresoj ta filloj karrierën me trofe

29 July, 2020 @11:53

Përveç trajnerit të Ballkanit, për Supersport para finales së Kupës u shpreh edhe Armend Dallku, trajneri i Prishtinës. “Jo…

KUPA E KOSOVËS

Baftiu: Qëllimi është vetëm fitorja

29 July, 2020 @11:44

Futbollisti më i mirë i sezonit në Superligë, Blend Baftiu, u shpreh për Supersport para finales Prishtina vs. Ballkani. “Nuk…

FINALJA E KUPËS

Deklarata e Munishit para finales

29 July, 2020 @11:36

Para finales së Kupës, për Supersport është shprehur Ismet Munishi, trajneri i Ballkanit. “Normalisht që presioni më i madh është…

MEDIA TALK

Galatasaray po përgatit ofertë për Baftiun

Foto: FCBallkani/fb

29 July, 2020 @11:08

Pas 19 golave të shënuara, arritjes në finale të Kupës së Kosovës dhe lojërave të treguara, Blend Baftiu është bërë…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga