Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI - ULPIANA

Llapi - Ulpiana, 11-shet startuese

DESIGN: TOPSPORTI

Llapi - Ulpiana, 11-shet startuese


13 February, 2022 @12:50

Në “Zahir Pajaziti” të renovuar, sot mes vete në Superligë me fillim nga ora 13:30 përballen Llapi dhe Ulpiana.

11-SHET STARTUESE:

LLAPI: Coric; Idrizi, Prençi, Emini, Ramadani, Selmani, Krasniqi, Shillova, Veliu, Rivera, Neto.

ULPIANA: Ajeti; Rapuca, Shkalla, Domagoj, Avdulli, Mustafa, Iran, Qerimi, Selimi, Rezi, Priestley.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga