Të gjitha lajmet

LLAPI - DRITA

Llapi vs. Drita, 11-shet startuese

Llapi vs. Drita, 11-shet startuese

5 July, 2020 @16:13

Ndeshja kryesore e ditës luhet në Podujevë, ku Llapi vendas e pret Dritën në luftë për titull.

Për shkak të kartonëve, Llapit sot i mungon portieri italian Nava, kurse për shkak të lëndimit i mungon Benjamin Emini.

Te Drita bie në sy mungesa e Liridon Lecit.

11-SHET STARTUESE:

Llapi: Ademi, Kadriu, Idrizi, Prençi, Hajdini, Ymeri, Maliqi, Ramadani, Zhdrella, Veliu, Pefqeli.

Drita: Maloku, Gërbeshi, Limani, Cuculi, Blakçori, B.Shabani, Namani, Fazliu, Xh.Shabani, Haxhimusa, Rexha.

GJILANI

Gjilani përballë një testi tjetër

17 January, 2021 @20:09

Skuadra e Gjilanit nesër do ta zhvillojë ndeshjen e parë kontrolluese në Durrës, ku po qëndron në kuadër të fazës…

ANTALYA

Bernard Berisha, mysafiri i befasishëm në kampin e Llapit

17 January, 2021 @18:48

Në ndeshjen e parë kontrolluese të Llapit në Antalya, ishte edhe një mysafir i befasishëm i cili e përcolli nga…

MIQËSORE

Llapi barazon në miqësoren e parë në Antalya

17 January, 2021 @18:37

Skuadra e Llapit sot ka zhvilluar ndeshjen e parë kontrolluese në Antalya të Turqisë ku po qëndron në kuadër të…

MIQËSORE

Prishtina fiton miqësoren ndaj 2 Korrikut

17 January, 2021 @16:55

Përballja miqësore mes dy rivalëve lokalë, 2 Korrikut dhe Prishtinës, përfundoi me fitoren e kësaj të fundit. Prishtina e mposhti…

MEDIA

Munishi: Po të bëhem selektor i Kosovës, e kualifikoj Kosovën

15 January, 2021 @23:38

Trajneri kosovar Ismet Munishi, që u nda me Ballkanin këtë muaj, ka dhënë një intervistë në emisionin Dhoma e Rrëfimit…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga