Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHKODËR

“Loro Boriçi” drejt kompletimit

“Loro Boriçi” drejt kompletimit


6 June, 2016 @22:00

Nga fotot e publikuara sot, shihet se renovimi i stadiumit “Loro Boriçi” në Shkodër po shkon mjaft mirë dhe ashtu siç parashikohet, disa nga ndeshjet e Kombëtares në eliminatoret drejt Botërorit “Rusi 2018” do të zhvillohen në këtë stadium.

Ky stadium po ashtu shfrytëzohet edhe nga klubi i Vllaznisë së Shkodrës.


EURO2016

Seanca e parë stërvitore në Francë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Seanca e parë stërvitore në Francë

06/06/16 @ 20:40

TALENTI

Rron Statovci kalon te Llapi

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Rron Statovci kalon te Llapi

06/06/16 @ 18:12

NGA BAYERNI

Rode nënshkruan për Dortmundin

Bundesliga/Transfere

Rode nënshkruan për Dortmundin

06/06/16 @ 17:58

MEDIA

Zviceranja Blick edhe në shqip

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Zviceranja Blick edhe në shqip

06/06/16 @ 15:32

EURO2016

Kush janë më të shkurtërit e kampionatit?

UEFA Euro 2016

Kush janë më të shkurtërit e kampionatit?

06/06/16 @ 14:53

MBI 2 METRA

Futbollistët më të gjatë të EUROs

UEFA Euro 2016

Futbollistët më të gjatë të EUROs

06/06/16 @ 14:48

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018