Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TALENTI

Rron Statovci kalon te Llapi

Rron Statovci kalon te Llapi


6 June, 2016 @18:12

Skuadra e Llapit, është përforcuar me ish mbrojtësin e 2 Korrikut, Rron Statovci.

Statovci 19 vjeçar, ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me Llapin, ndërsa stinorin e kaluar ishte shpallur mbrojtësi më i mirë në Ligën e Parë.

Llapi e përfundoi stinorin 2015/16, në pozitën e gjashtë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga