Të gjitha lajmet

MBROJTËSI KROAT

Lovren nga kampioni i Anglisë te kampioni i Rusisë

Lovren nga kampioni i Anglisë te kampioni i Rusisë

27 July, 2020 @14:39

Mbrojtësi kroat, Dejan Lovren, është transferuar te skuadra ruse, Zenit.

a

Zeniti ka arritur marrëveshje me Liverpoolin, derisa kontrata e kroatit do të jetë 3 vjeçare.

31 vjeçari Lovren, ishte 6 vite te Liverpooli. Ai ka fituar Premier Leaguen dhe Champions Leaguen me Liverpoolin.

Gjatë karrierës së tij ka luajtur te skuadrat si: Southampton, Lyon, Dinamo Zagreb e Inter Zapresic.

NË ZAGREB

Kastrati e Uzuni me shokë, historik me Lokomotivën

Foto: LokomotivaZagreb/fb

26 July, 2020 @13:41

Lirim Kastrati, Myrto Uzuni dhe bashkëlojtarët tjerë shqiptarë të Lokomotivës së Zagrebit - kanë arritur suksesin më të madh në…

COVID-19

Legjenda e Barcelonës del pozitiv në COVID-19

25 July, 2020 @13:38

Legjenda e Barcelonës Xavi Hernandez, është testuar pozitiv në coronavirus. Lajmin e bëri të ditur Xavi përmes llogarisë së tij…

FATOS BEQIRAJ

Fatos Beqiraj te skuadra e madhe polake

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

24 July, 2020 @20:50

Futbollisti me prejadhje nga Peja, e që luan për kombëtaren e Malit të Zi, Fatos Beqiraj, është transferuar te gjigandi…

BIRMINGHAM CITY

Pensionohet fanella e 17 vjeçarit Bellingham

23 July, 2020 @20:14

Talenti 17 vjeçar, Jude Bellingham, është nderuar nga ish-skuadra e tij Birmingham City. Bellingham javë më parë është transferuar te…

BESIKTAS

Kevin Prince Boateng largohet nga Besiktasi

FOTO / Besiktas

23 July, 2020 @19:57

Ylli ganez i skuadrës turke Besiktas, Kevin Prince Boateng, sot është përshëndetur me bashkëlojtarët e tij. Largimin e ganezit e…

Të gjitha lajmet nga International