Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Malisheva - Llapi, 11-shet startuese

Malisheva - Llapi, 11-shet startuese


28 May, 2023 @13:58

MALISHEVA XI: Gashi, Pira, Kryeziu (kap.), Veliu, Vitija, Brruti, B. Maliqi, Mustafa, Hazrollaj, Sobowale, Tolaj. REZ.: Berisha, Aliu, Shillova, Gavazaj, Rapuca, Hajdari, Celani, Bruqi, Zogaj.

LLAPI XI: 12. Laroshi (P), 23. Shabani (kap.), 4. Alex Raoul, 9. Firmino, 10. Rivera, 11. Selimi, 16. Krasniqi, 21. Stafa, 22. Maliqi, 33. Neto, 99. Fazliu. REZ.: Avdyli (P), Alidema, Kurtaj, Hoxha, Bytyqi, Tovërlani, Morina dhe Qerimi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga