Të gjitha lajmet

ANTALYA - PËRGATITJET

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

Foto: KF Malisheva/fb

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës


25 January, 2021 @18:56

Skuadra e Ligës së Parë A të Kosovës, Malisheva, ka arritur të shënojë fitore në miqësoren e zhvilluar sot në Antalya.

Malisheva ka zhvilluar ndeshje miqësore ndaj ekipit ukrainas Vorskla Poltava U-21, dhe ka shënuar fitore me rezultat 2-0.

Golat për ekipin e drejtuar nga Arsim Thaqi i shënuan Altin Aliu dhe Endrit Asllanaj.

Kujtojmë, Malisheva ka bërë disa përforcime shumë të rëndësishme para pjesës pranverore të stinorit dhe mëton të arrijë Superligën në fund.


TRANSFER

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

FFK Liga e parë/Transfere

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

26/01/21 @ 12:21

TRANSFER

Shabani transferohet te KEK-u

FFK Liga e parë/Transfere

Shabani transferohet te KEK-u

25/01/21 @ 15:07

A&N

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

FFK Liga e parë

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

24/01/21 @ 23:45

MIQËSORE

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

FFK Liga e parë

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

23/01/21 @ 16:48

GJAKOVË

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

FFK Liga e parë

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

22/01/21 @ 20:18

FAZA PËRGATITORE

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

FFK Liga e parë

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

22/01/21 @ 18:37

TRANSFER SHOW

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

FFK Liga e parë/Transfere

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

21/01/21 @ 22:55

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

21/01/21 @ 19:27

MIQËSORE

A&N dhe KEK-u ndahen me barazim

FFK Liga e parë

A&N dhe KEK-u ndahen me barazim

21/01/21 @ 15:32

TRANSFER

Vëllaznimi zyrtarizon mesfushorin e ri

FFK Liga e parë/Transfere

Vëllaznimi zyrtarizon mesfushorin e ri

21/01/21 @ 12:19


Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë