Të gjitha lajmet

MIQËSORE

Malisheva mposhtë bindshëm 2 Korrikun në miqësore

Malisheva mposhtë bindshëm 2 Korrikun në miqësore


20 January, 2021 @17:33

Dy skuadrat e Ligës së Parë, Malisheva dhe 2 Korriku, sot dolën në fushë përballë njëra-tjetrës për të zhvilluar ndeshje kontrolluese.

Rezultati i këtij takimi përfundoi me rezultat të thellë 3-0, në të mirë të Malishevës.

Për ekipin e trajnerit Arsim Thaçi golashënues ishin Armend Abazi, Edon Koxha dhe Altin Aliu.


DRITA

Drita aranzhon katër ndeshje në Antalya

FFK Superliga

Drita aranzhon katër ndeshje në Antalya

20/01/21 @ 17:03

SERIA A

Gattuso anulon stërvitjen

Serie A

Gattuso anulon stërvitjen

20/01/21 @ 16:43

MAN UTD

Matas po i vije fundi tek United

Premier League

Matas po i vije fundi tek United

20/01/21 @ 16:06

BUNDESLIGA

Bayern gjen zëvendësuesin e Alabas

Bundesliga

Bayern gjen zëvendësuesin e Alabas

20/01/21 @ 15:43

LARGIM

Chelsea preferon një trajner gjerman

Premier League

Chelsea preferon një trajner gjerman

20/01/21 @ 15:33

SUPERLIGA E TURQISË

Muriqi ‘rehaton’ Rashanin në Turqi, arrihet marrëveshja

International/Sportistë shqiptarë në botë

Muriqi ‘rehaton’ Rashanin në Turqi, arrihet marrëveshja

20/01/21 @ 15:25

MOTI NDËRPREN NDESHJEN

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

26/01/21 @ 14:09

TRANSFER

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

FFK Liga e parë/Transfere

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

26/01/21 @ 12:21

ANTALYA - PËRGATITJET

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

FFK Liga e parë/International

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

25/01/21 @ 18:56

TRANSFER

Shabani transferohet te KEK-u

FFK Liga e parë/Transfere

Shabani transferohet te KEK-u

25/01/21 @ 15:07

A&N

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

FFK Liga e parë

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

24/01/21 @ 23:45

MIQËSORE

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

FFK Liga e parë

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

23/01/21 @ 16:48

GJAKOVË

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

FFK Liga e parë

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

22/01/21 @ 20:18

FAZA PËRGATITORE

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

FFK Liga e parë

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

22/01/21 @ 18:37

TRANSFER SHOW

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

FFK Liga e parë/Transfere

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

21/01/21 @ 22:55

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

21/01/21 @ 19:27


Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë