Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALISHEVA - PRISHTINA

Malisheva - Prishtina, 11-shet startuese

DESIGN: TOPSPORTI

Malisheva - Prishtina, 11-shet startuese


13 February, 2022 @12:06

Me fillim nga ora 13:00, në Superligë mes vete përballlen Malisheva dhe Prishtina.

11-SHET STARTUESE:

MALISHEVA: Gashi; Gërbeshi, Kryeziu, Dumani, Ibrahimi, Bruqi, Vitija, Pefqeli, Shabani, Hyseni, Berisha.

PRISHTINA: Halimi; Besnik Krasniqi, Tomasevic, Pllana, Mici; Karabeci, Boshnjaku, Endrit Krasniqi; Hoti, Kryeziu, Sadam.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga