Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALISHEVA - PRISHTINA

Malisheva - Prishtina, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Malisheva - Prishtina, 11-shet startuese


14 May, 2023 @14:07

Sot Prishtina do të jetë mysafire e Malishevës, në ndeshjen e cila fillon në ora 15:00.

11-SHET STARTUESE:

MALISHEVA: Gashi; Pira, Xhaka, Kryeziu, Veliu; Gavazaj, Maliqi, Avdyl; Sobowale, Hajdari, Tolaj.

PRISHTINA: Kolaj; Belica, Mici, Susuri, Bytyqi, Useini, Pefqeli, Hyseni, Kryeziu, Krasniqi, Shefiti.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga