Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DJAJT E KUQ

Martial i rrëfehet Rangnickut, drejt largimit

Martial i rrëfehet Rangnickut, drejt largimit


27 December, 2021 @14:59

Sulmuesi francez i Manchester Unitedit, Anthony Martial, i ka thënë trajnerit të klubit Ralf Rangnick se dëshiron të largohet nga ekipi!

Gjermani ka bërë të ditur se ka biseduar me sulmuesin 26-vjeç gjerë e gjatë, ndërsa ky i fundit i ka thënë se është koha e duhur për të kërkuar një ndërrim në karrierën e tij.

Martial ka startuar vetëm dy herë këtë stinor në Premier Ligë, ndërsa ka shënuar një gol. Gjithashtu, Rangnick ka bërë të ditur se përkundër dëshirës së tij për largim, Manchester United nuk ka pranuar asnjë ofertë për francezin ende.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League