Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TWITTER

McGregor në Twitter: “Po mendoj ta blej gjigandin anglez!”

McGregor në Twitter: “Po mendoj ta blej gjigandin anglez!”


20 April, 2021 @21:23

Rrëmujës me lajme në botën e futbollit i është bashkuar edhe Connor McGregor.

Para pak çastesh, ai në Twitter ka shkruar: “Po mendoj ta blej skuadrën e Manchester United. Çfarë mendoni ju fansa?”

Tweeti i McGregor:

Nga fansat kanë ardhur përgjigje nga më të ndryshme, shumica e tyre në përkrahje të McGregor, por për fatin e keq të tij, pasuria e tij është e pamjaftueshme që ai ta blejë gjigandin anglez.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League