Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI - PRISHTINA

Me 1 humbje në 21 ndeshjet e fundit, Prishtina luan për fitore

Me 1 humbje në 21 ndeshjet e fundit, Prishtina luan për fitore


2 May, 2021 @10:09

Llapi e pret sot Prishtinën nga ora 15:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Prishtina në 21 ndeshjet e fundit ka pësuar vetëm një herë dhe është në formë shumë të mirë, ku kërkon fitoren për t’u ngritur në krye të tabelës.

Në anën tjetër Llapi në çdo rezultat nuk lëvizë nga pozita aktuale.

TABELA AKTUALE

Prishtina aktualisht ka 66 pikë dhe gjendet në pozitën e tretë, dy pikë më pak se liderja Drita, ndërsa Llapi me 39 pikë gjendet në pozitën e pestë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga