Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VITIA 4-3 VLLAZNIA

Me fitore, Vitia del nga fundi i renditjes

Me fitore, Vitia del nga fundi i renditjes


19 November, 2021 @16:24

Skuadra e Vitisë me fitore të shënuar sot ndaj Vllaznisë së Pozharanit në një goleadë të vërtetë, 4-3 [Thesar Ismajli, Yll Fazliu, Skender Sylejmani, Ismet Hamdiu - xxxx] ka arritur që të regjistrojë fitoren e tretë të stinorit dhe me këtë ka dalë nga fundi i renditjes tabelare duke ia lënë fundin, Kikës.

Në anën tjetër Vllaznia ka përjetuar humbjen e gjashtë të stinorit.

Kjo ka qenë fitorja e parë e Vitisë pas tri humbjeve radhazi, ndërsa Vllaznia ka shënuar humbjen e pestë me radhë!


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë