Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Mesfushori nga Elbasani përforcon Vëllaznimin

Foto: KF Vëllaznimi

Mesfushori nga Elbasani përforcon Vëllaznimin


19 January, 2022 @19:00

Edhe një përforcim për Vëllaznimin.

Skuadra gjakovare pak orë më parë ka sjellur zyrtarisht në radhët e veta Dejvi Bilallin, mesfushorin elbasanas.

Mesfushori në fjalë gjatë karrierës së tij ka luajtur te Vllaznia e Shkodrës, Teuta e Durrësit, Dinamo i Tiranës e Besa e Kavajës, kurse në vijim karrierën e tij do ta vazhdojë te Vëllaznimi në Ligën e Parë të Kosovës.

TABELA AKTUALE

Pas përforcimeve Florent Morina, Jurgen Gjini e Nikson Memaj, Bilalli është përforcimi i katërt për Vëllaznimin këtë muaj.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë