Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA LIGA

Messi e lë Laportën ende në pritje

Foto: Marca Official

Messi e lë Laportën ende në pritje


24 June, 2021 @21:00

Super ylli argjentinas Lionel Messi, ende nuk ka marrë një vendim nëse do të qëndrojë në Barcelona ose jo.

Siç bën të ditur edhe “Marca”, Lionel Messi-t, janë duke i bërë presion drejtuesit e Barçës, ku konkretisht përmendet emri i Laporta, anipse ky i fundit gjithmonë ka shfaqur një respekt për sulmuesin argjentinas, gjë që është parë pothuajse në çdo ndeshje të klubit spanjoll.

Pavarësisht nëse Messi qëndron ose jo, klubi i Barçës ka bërë dy përforcime në sulm, njëri Depay e tjetri bashkëvendas i Meesi-t, Aguero.

Presidenti i klubit, Laporta shprehet shumë optimist duke pretenduar gjithmonë se Messi do të përfundoj karrierën tek Barça.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga