Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MILAN - MANCHESTER UNITED

Milan - Manchester United, 11-shet startuese

Milan - Manchester United, 11-shet startuese


18 March, 2021 @20:02

Me fillim nga ora 20:55, Milan dhe Manchester United takohen në ndeshjen e tyre të kthimit në Europa League.

Ndeshja e parë në Angli u mbyll 1-1, e sonte gjithçka është e hapur.

11-SHET STARTUESE:

Milan: Donnarumma, Kalulu, Kjær, Tomori, Hernández, Krunić, Kessié, Meite, Castillejo, Çalhanoğlu, Saelemaekers

MUFC: Henderson, Wan-Bissaka, Maguire, Lindelof, Shaw, Fred, McTominay, Fernandes, Rashford, James, Greenwood.


 
Të gjitha lajmet nga Europa League