Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ROSSONERËT NË AKCION

Milan zyrtarizon Devis Vasquezin

Foto: acmilan.com

Milan zyrtarizon Devis Vasquezin


3 January, 2023 @15:49

Milan ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshjen me portierin kolumbian, Devis Estiven Vasquez Llach, që vjen nga ekipi Club Guarani. Ai ka nënshkruar kontratë me rossonerët deri më 30 qershor të vitit 2026. Vasquez (24-vjeç) ka marrë numrin 77 në fanellë, ndërsa ka luajtur për tri stinorë radhazi në Copa Libertadores.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A