Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Milot Rashica përshëndetet nga Werderi

Milot Rashica përshëndetet nga Werderi


22 June, 2021 @17:14

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, para pak çastesh është përshëndetur nga Werder Bremeni.

Rashica në faqen zyrtare të tij ka bërë të ditur se po largohet nga Werder Bremeneni.

Miloti i kaloi 3 vite e gjysmë te skuadra gjermane ku në 87 ndeshje shënoi 21 gola.


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga