Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BESA - A&N

Mposhtë skuadrën A&N, Besa arrin fitoren e parë

Mposhtë skuadrën A&N, Besa arrin fitoren e parë


20 October, 2021 @15:37

Fitorja e parë e Besës në këtë sezon të Ligës së Parë ka ardhur në takimin e sotëm ndaj skuadrës prizrenase A&N. Në anën tjetër, sot A&N e pësoi humbjen e parë sezonale.

Takimi në fjalë u mbyll me rezultat 2-1 për skuadrën pejane.

TABELA AKTUALE

Me këtë rezultat pozitiv, Besës i shtohen sadopak shpresat për mbijetesë, kurse A&N momentalisht është e katërta në Grupin A të Ligës së Parë.

Njëkohësisht, kjo ishte xhiroja e fundit e ciklit të parë të ndeshjeve në Ligën e Parë. Tash fillojnë ndeshjet kthyese.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë