Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Muslija e Sulejmani shkëlqejnë me gola te Hannoveri

Muslija e Sulejmani shkëlqejnë me gola te Hannoveri


25 April, 2021 @16:13

Dy futbollistët kosovarë, Florent Muslija dhe Valmir Sulejmani, kanë treguar paraqitje të shkëlqyer sot për skuadrën e tyre Hannover, në përballje me Sandhausenin.

Që të dy lojtarët shënuan nga një gol, por që kontributi i tyre nuk mjaftoi për t’iu shmangur humbjes me rezultat 4-2.

Muslija ishte i pari që shënoi për Hannoverin në minutën 42’ me një goditje të bukur nga gjuajtja e lirë, derisa Sulejmani shënoi në pjesën e dytë, përkatësisht në minutën 63’.


 
Të gjitha lajmet nga International