Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLAMURTARI - ARBËRIA

Ndahen pikët mes Flamurtarit e Arbërisë

Ndahen pikët mes Flamurtarit e Arbërisë


24 October, 2021 @15:36

Me barazim 1-1 është mbyllur ndeshja e luajtur sot në kryeqytet mes Flamurtarit dhe Arbërisë.

Goli i Arbërisë në këtë përballje u shënua nga Zabërgja, kurse golshënuesi i Flamurtarit do të bëhet i ditur më vonë.

TABELA AKTUALE

Ky barazim bën që Flamurtari momentalisht të renditet i shtati në Grupin B të Ligës së Parë, kurse Arbëria është e katërta në këtë grup.

Xhiron që vijon, Flamurtari luan në shtëpi ndaj Vllaznisë nga Pozherani, kurse Arbëria luan në shtëpi ndaj Vitisë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë