Të gjitha lajmet

CHAMPIONS LEAGUE

Ndeshja historike për Feronikelin

FOTO/ Feronikeli

Ndeshja historike për Feronikelin

28 June, 2019 @9:37

Kampioni i Superligës së Kosovës, Feronikeli, sonte në ora 20:45, do të përballet me skuadrën nga Andorra, Santa Coloma, në kuadër të finales së raundit preliminar të Ligës së Kampionëve.

Nikli këtu arriti pas fitores minimale kundër skuadrës nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps (1-0), kurse Santa Coloma e kishte mposhtur skuadrën Tre Penne.

Skuadra nga Drenasi, në rast se shënon fitore sonte, në raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve do të përballet me skuadrën uellsiane The New Saints.

Sot biletat shiten vetëm te stadiumi “Fadil Vokrri”.

Çmimet e biletave janë këto:

5 Euro për zonat Përendim dhe Lindje

10 Euro për Zonën VIP.

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina s’fiton në shtëpi, shpreson në ndeshjen e kthimit

TOPSPORTI / G.B

27 June, 2019 @22:42

Edhe pse ishte dukshëm favorite për të shënuar fitore, Prishtina në ndeshjen e parë në fazën preliminare në kuadër të…

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Plisat me porosi para ndeshjes

27 June, 2019 @21:48

Para ndeshjes në kuadër të Europa League ndaj St Joseph’s, tifozët e Prishtinës, Plisat, kanë shpalosur një porosi. Porosia e…

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina vs. St Joseph’s, 11-shet startuese

Foto: FC Prishtina

27 June, 2019 @19:40

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Prishtinës dhe St. Joseph’s, skuadra këto që mes vete ndeshen me fillim…

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina vs. St Joseph’s, kë favorizojnë bastoret?

TOPSPORTI

27 June, 2019 @9:59

Sonte me fillim nga ora 20:45 skuadra e Prishtinës nis rrugëtimin e saj në Europa League. Kur jemi në…

EUROPA LEAGUE PRELIMINARY ROUND

Prishtina në Europa League, sonte ndeshja e parë

27 June, 2019 @8:52

Me fillim nga ora 20:45, sonte skuadra e Prishtinës zhvillon ndeshjen e parë të raundit preliminar të Europa League. Nënkampioni…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga